Wyślij wiadomość
GUANGZHOU TOP przechowywania sprzętu CO., LTD

rozwiązanie magazynu, profesjonalny zespół

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom Aktualności

pojemnik z siatką drucianą BEST CHOICE dla wszystkich typów producentów

Orzecznictwo
Chiny GUANGZHOU TOP STORAGE EQUIPMENT CO. LTD Certyfikaty
Opinie klientów
Obsługa, rysunek układu, produkcja, czas dostawy, wszystkie są zadowalające, po zainstalowaniu w lokalach, nasze półki mezzanine są bardzo dobre.

—— Akram (Wielka Brytania)

Bardzo zaskoczony i zadowolony z otrzymania szybkiej odpowiedzi, bardzo pod wrażeniem silnych wysiłków i ciężkiej pracy. Cieszę się z pracy.

—— JH KANG (S.KOREA)

Im Online Czat teraz
firma Aktualności
pojemnik z siatką drucianą BEST CHOICE dla wszystkich typów producentów
najnowsze wiadomości o firmie pojemnik z siatką drucianą BEST CHOICE dla wszystkich typów producentów

Jako dobry model sprzedaży, Wykonany z łagodnej stali i spawany mocnym prętem stalowym, ukształtowana w kształcie litery U stal u dołu w celu wzmocnienia trwałości pojemnika.

1) Zalety

Ta sama specyfikacja, stała objętość, wyraźne umieszczenie i dogodna do sprawdzania ilości. Łatwy do składowania i składania lub składania.

plastikowa płyta może być wyposażona w pojemnik, aby chronić powierzchnię materiałów i zapewnić kompletność elementów podczas magazynowania i transportu,

Tabliczka znamionowa do łatwego sprawdzania i identyfikacji towarów, koszt części jest ekonomiczny i konkurencyjny, duże obciążenie.

2) Łatwy w obsłudze

Dzięki zastosowaniu hydraulicznych wózków paletowych lub wózków widłowych pojemnik może być wygodnie umieszczony w stosie i łatwy w transporcie. ze względu na prostą konstrukcję można ją bezpiecznie i zebrać przez każdego.

3) Zapisywanie przestrzeni magazynowych

Kratę z siatką można układać do czterech warstw za pomocą wózka widłowego. Zatem oszczędzając przestrzeń magazynową i poprawiając efektywność wykorzystania przestrzeni kosmicznej, po pracy można ją zdemontować i składać w taki sposób, aby przechowywać pakiety w bardzo małej przestrzeni.

4) Uniwersalne użytkowanie

Szerokie zastosowanie w magazynach i warsztatach dla towarów zawierających i przenoszących jest powszechnie uznawane przez wszystkich producentów jako półprodukty i akcesoria krótkotrwałe składowanie o uniwersalnym rozmiarze, niezawodności, oszczędności miejsca i bezpieczeństwie.

5) Trwała

Wykończony galwanizacją i trwałym, odpornym na korozję świeceniem i dobrym wyglądem.

Pub Czas : 2016-08-24 00:46:27 >> lista aktualności
Szczegóły kontaktu
GUANGZHOU TOP STORAGE EQUIPMENT CO. LTD

Osoba kontaktowa: Ms. Ardell

Tel: +86-13798057562

Faks: 86-20-81334639

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)